Freed 20 maaie:
20:00 Bakhuizen VR1 Oudega VR1 6-0 BAKHUIZEN
20:30 Oudega VR1 NOK VR1 3-1 BAKHUIZEN
21:00 ONS Sneek VR1 Oudega VR1 BAKHUIZEN
21:30 Oudega VR1 Workum VR1 BAKHUIZEN
Sneon 21 maaie:
12:15 V.V. Heeg 3 Oudega 1 2-1 HEEG
14:00 Oudega VR1 QVC VR1 Sander Hiemstra 3-1 OUDEGA SUDWEST-FRYSLAN
11:00 SJO Oudega/HJSC/Heeg JO17-1 Joure SC JO17-2 5-1 HOMMERTS
09:00 SJO Oudega/HJSC/Heeg JO17-2 Leovardia JO17-2 4-2 HEEG
10:30 SJO DFC JO15-1 SJO Oudega/HJSC/Heeg JO15-1 4-2 MENAAM
09:30 SJO Oudega/HJSC/Heeg JO13-1JM Terschelling JO13-1JM Jelle Terpstra 2-2 OUDEGA SUDWEST-FRYSLAN
09:00 SJO Oudega/HJSC/Heeg JO13-2JM Harlingen JO13-1 4-4 HOMMERTS
08:45 LSC 1890 JO11-2 SJO Oudega/HJSC/Heeg JO11-1JM 3-5 SNEEK
09:00 SC Bolsward JO11-3 SJO Oudega/HJSC/Heeg JO11-2 8-0 BOLSWARD
09:30 SJO RVLC JO10-1 SJO Oudega/HJSC/Heeg JO10-1 IDSKENHUIZEN
10:10 Joure SC JO10-4 SJO Oudega/HJSC/Heeg JO10-2 JOURE
09:00 SJO Oudega/HJSC/Heeg JO9-1 vv Nijland JO9-1 Mandy Valkema 2-20 OUDEGA SUDWEST-FRYSLAN
09:00 SJO Oudega/HJSC/Heeg JO9-2 Joure SC MO9-1 HEEG
09:00 SJO Oudega/HJSC/Heeg JO8-2JM SJO Oudega/HJSC/Heeg JO8-1JM HEEG
10:15 SJO Oudega/HJSC/Heeg JO8-3 Akkrum JO8-1 Sietse van der Meer 0-10 OUDEGA SUDWEST-FRYSLAN
Moandei 23 maaie:
19:00 Heerenveen JO19-1 SJO Oudega/HJSC/Heeg JO19-1 HEERENVEEN
Woansdei 25 maaie:
19:30 Oudega 45+1 V.V. Heeg 45+1 HEEG
20:00 Workum 45+1 Oudega 45+1 HEEG
20:30 Oudega 45+1 TOP'63 45+1 HEEG
21:30 HJSC 45+1 Oudega 45+1 HEEG
Freed 27 maaie:
20:00 Workum VR1 Oudega VR1 WORKUM
20:30 Oudega VR1 NOK VR1 WORKUM
21:00 ONS Sneek VR1 Oudega VR1 WORKUM
21:30 Oudega VR1 Bakhuizen VR1 WORKUM
Sneon 28 maaie:
12:30 Flevo Boys JO17-2 SJO Oudega/HJSC/Heeg JO17-1 EMMELOORD
11:30 GAVC JO17-3 SJO Oudega/HJSC/Heeg JO17-2 GROU
09:30 Olde Veste'54 JO14-1JM SJO Oudega/HJSC/Heeg JO14-1 STEENWIJK
09:00 SJO Oudega/HJSC/Heeg JO11-1JM Oeverzwaluwen JO11-1 HEEG
10:00 SJO Oudega/HJSC/Heeg JO11-2 SC Bolsward JO11-4 HOMMERTS
09:00 SJO Oudega/HJSC/Heeg JO10-1 Frisia JO10-2 Menno Hylkema OUDEGA SUDWEST-FRYSLAN
09:00 SJO Oudega/HJSC/Heeg JO10-2 EBC JO10-1JM HEEG
09:45 Scharnegoutum'70 JO9-2 SJO Oudega/HJSC/Heeg JO9-1 SCHARNEGOUTUM
10:15 Joure SC JO9-4 SJO Oudega/HJSC/Heeg JO9-2 JOURE
09:00 SJO Oudega/HJSC/Heeg JO8-1JM Scharnegoutum'70 JO8-1 HOMMERTS
09:00 Sneek Wit Zwart JO8-3 SJO Oudega/HJSC/Heeg JO8-2JM SNEEK
09:00 Zeerobben JO8-3 SJO Oudega/HJSC/Heeg JO8-3 HARLINGEN
Tongersdei 2 juny:
19:30 ST SVM/Tonego JO17-1 SJO Oudega/HJSC/Heeg JO17-1 MARKNESSE
Sneon 4 juny:
09:30 SJO Oudega/HJSC/Heeg JO19-1 ST SVM/Tonego JO19-1 Germ-Jan Hes OUDEGA SUDWEST-FRYSLAN
11:00 Creil-Bant JO17-1 SJO Oudega/HJSC/Heeg JO17-1 CREIL
09:00 SJO Oudega/HJSC/Heeg JO17-2 Zeerobben JO17-3 HEEG
10:00 SJO Oudega/HJSC/Heeg JO11-2 SJO RVLC JO11-2 HOMMERTS
Woansdei 8 juny:
19:00 Creil-Bant JO17-1 SJO Oudega/HJSC/Heeg JO17-1 CREIL

Programma