Trainingstiid: tiisdei fan 20:00 oant 21:15
Trainers: Æde Hoekstra en Klaas Hoekstra
Lieder: Jimte Koopmans
Assistent-skiedsrjochter: vacant
085A2607 1024x768
Seleksje Aldegea 1 seizoen 2021/2022:
Johan Altena
Cornelis Boersma
Rink Bootsma
Durk-Jan Broersma
Wybren Brouwer
Roald Buma
Niels Eppenga
Rients de Groot
Æde Hoekstra
Anne-Jelle Hoekstra
Heero Hoekstra
Menno Hylkema
Pieter Hoogterp
Tsjerk Hoogterp
Hertzen-Harmen de Jong
Wilco Leenstra
Johan Martens
Sietse van der Meer
Idsert Osinga
Bauke Rijpma
Gerrit Schaap
Marten Stegenga
Ate Terpstra
Douwe-Doekele Terpstra
Jelle Terpstra
Marco Vonk
Mark Walinga
Reinold Wassenaar
Douwe Wiegersma
Lieuwe Wiegersma
Jacco Zijlstra

CONCEPT Programma seizoen 2021/2022:
Nummer Datum Tijd Thuisteam Uitteam Plaats
25750 11-9-2021 12:00 vv Nijland 3 Oudega 1 NIJLAND
18230 18-9-2021 14:30 ONS Sneek 4 Oudega 1 SNEEK
16836 25-9-2021 14:30 Oudega 1 QVC 3 OUDEGA SUDWEST-FRYSLAN
17287 2-10-2021 14:30 NOK 3 Oudega 1 OUDEMIRDUM
17799 9-10-2021 14:30 Oudega 1 TOP'63 4 OUDEGA SUDWEST-FRYSLAN
18852 30-10-2021 14:30 Oudega 1 IJVC 3 OUDEGA SUDWEST-FRYSLAN
19219 6-11-2021 14:45 Balk 4 Oudega 1 BALK
19818 20-11-2021 14:30 Oudega 1 Walde De 2 OUDEGA SUDWEST-FRYSLAN
20229 27-11-2021 13:30 Bakhuizen 2 Oudega 1 BAKHUIZEN
20868 4-12-2021 14:30 Oudega 1 V.V. Heeg 3 OUDEGA SUDWEST-FRYSLAN
21372 11-12-2021 12:30 Waterpoort Boys 5 Oudega 1 SNEEK
29160 29-1-2022 14:30 Oudega 1 Bakhuizen 2 OUDEGA SUDWEST-FRYSLAN
26525 5-2-2022 14:30 Oudega 1 ONS Sneek 4 OUDEGA SUDWEST-FRYSLAN
26771 12-2-2022 14:30 TOP'63 4 Oudega 1 OPPENHUIZEN
27579 5-3-2022 14:30 Oudega 1 NOK 3 OUDEGA SUDWEST-FRYSLAN
28290 12-3-2022 12:30 IJVC 3 Oudega 1 IJLST
28545 19-3-2022 14:30 Oudega 1 vv Nijland 3 OUDEGA SUDWEST-FRYSLAN
29600 2-4-2022 12:00 Walde De 2 Oudega 1 OUDEGA GAAST SLEAT
30212 9-4-2022 14:30 Oudega 1 Balk 4 OUDEGA SUDWEST-FRYSLAN
30900 23-4-2022 13:00 QVC 3 Oudega 1 STAVOREN
31262 14-5-2022 14:30 Oudega 1 Waterpoort Boys 5 OUDEGA SUDWEST-FRYSLAN
31526 21-5-2022 14:30 V.V. Heeg 3 Oudega 1 HEEG